Do startu zostało:
Dzięki! Do zobaczenia za rok!

Aktualności

< Poprzednia  Następna >

Startują zapisy dla dzieci

Dodano: 04.04.2018

8 Bieg i Marsz Konstytucji odbędzie się 3 maja 2018 roku. Już 4 kwietnia o godzinie 20:00 startują zapisy do biegów dla dzieci. W tym roku najmłodsi rywalizować będą w czterech grupach wiekowych. Trasa wytyczona będzie na centralnej ujeżdżalni Centrum Sportowo – Rekreacyjnym Zbyszko w Wiączyniu Dolnym. Wszystkie dzieci na mecie otrzymają pamiątkowe medale.

Udostępnij numer startowy!

Dodano: 12.03.2018

Zapisz się na bieg lub marsz i wystartuj z imiennym numerem startowym! Pokaż znajomym, że święto Konstytucji 3 Maja spędzasz na sportowo z 8. Biegiem i Marszem Konstytucji. Jeśli zapisałeś się już na nasze wydarzenie pokaż swój numer startowy znajomym na facebook'u. Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się na stronie www.zapisy.inessport.pl i w zakładce moje konto/nadchodzące wydarzenia znajdziesz tegoroczny projekt numeru, który można udostępnić jednym kliknięciem! 

 

8. Bieg i Marsz Konstytucji w Wiączyniu Dolnym

Dodano: 12.02.2018

8. Bieg i Marsz Konstytucji odbędzie się 3 maja 2018 roku. Wzorem ubiegłych lat zawodnicy wystartować będą mogli w półmaratonie, ćwierćmaratonie oraz nordic walking. Trasa poprowadzona będzie najbardziej urokliwymi alejkami Lasu Wiączyńskiego, który zlokalizowany jest na granicy Łodzi oraz Gminy Nowosolna.
 
- Bieg i Marsz Konstytucji to nie tylko rywalizacja sportowa, jak co roku na terenie  Centrum Sportowo – Rekreacyjnym „Zbyszko” odbędą się pokazy jeździeckie, dostępne będą atrakcje dla dzieci oraz oczywiście pyszny grill – mówi Bartłomiej Sobecki Dyrektor zawodów, dodając – warto już dziś zaplanować sobie majówkę w Wiączyniu Dolnym .
 
 

Start zapisów - 12.02.2018 godzina 20:00

Dodano: 09.02.2018

Zapisy do 8. Biegu i Marszu Konstytucji 3 Maja startują w najbliższy poniedziałek 12 lutego 2018 roku o godzinie 20:00! Wzorem ubiegłych lat zawodnicy wystartować będą mogli w półmaratonie, ćwierćmaratonie oraz marszu nordic walking! Trasa poprowadzona będzie najbardziej urokliwymi alejkami Lasu Wiączyńskiego, który zlokalizowany jest na granicy Łodzi oraz Gminy Nowosolna. 

 

Nowa strona Biegu i Marszu Konstytucji 3 Maja!

Dodano: 20.01.2018

8. Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja odbędzie się w Wiączyniu Dolnym koło Łodzi w dniu 3 maja. Zapisy do biegu zostaną uruchomione 12 lutego o godzinie 20:00. Zanim zaczniemy jednak przekazywać informacje związane z samym biegiem, chcielibyśmy zacząć od naszej nowej strony internetowej. Mamy nadzieję, że jej nowy wygląd oraz szczegółowe informacje na niej zawarte ułatwią Państwu dotarcie do wszelkich wiadomości związanych z biegiem .

< Poprzednia  Następna >

Trasa biegu

Pętla 10,5 km

Partnerzy:

Patronat honorowy:

Partnerzy medialni:

Organizatorzy:

E-mail

zawody@badzaktywny.org

Mapa dojazdu