Do startu zostało:
Dzięki! Do zobaczenia za rok!

Aktualności

Informator dla zawodników!

Dodano: 02.05.2019

Już jutro widzimy się na Biegu Konstytucji 3 Maja w Wiączyniu Dolnym! Poniżej przesyłamy kilka niezbędnych informacji dotyczących zawodów.
Biuro zawodów: 
Biuro zawodów do biegu głównego i marszu znajdować się będzie na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnym ZBYSZKO i czynne będzie w godzinach 9:00 – 11:00. Przed przyjściem do biura zawodów należy sprawdzić swój numer startowy na liście startowej – www.zapisy.inessport.pl Pakiety można odebrać tylko osobiście!  W biurze zawodów będzie można dokonać zakupu pakietów startowych – liczba jest ograniczona. 
Start biegów:
Start Biegu Konstytucji 3 Maja odbędzie się o godzinie 11:40, a marszu o godzinie 11:41.
Pomiar czasu:
Wszyscy zawodnicy startujący na dystansie ćwierćmaratonu (bieg i marsz) otrzymają w pakiecie zwrotne chipy do pomiaru czasu, które należy zamontować przy bucie, w innym przypadku zawodnik zostanie zdyskwalifikowany. Wyniki „live” dostępne będą na stronie www.wyniki.inessport.pl 
Trasa i punkt z wodą:
Trasa wytyczona będzie na terenie Lasu Wiączyńskiego i oznaczona co kilometr. Punkt z wodą znajdować się będzie na ok 5 km.
Posiłek regeneracyjny:
Wydawany będzie na podstawie chipów do pomiaru czasu w dwóch punktach znajdujących się przy Restauracji Rancho.
Biegi dla dzieci:
Biuro zawodów dla dzieci czynne będzie w godzinach 9:00 – 13:00. Start biegów dla dzieci odbędzie się o godzinie 13:40. Trasa zawodów wytyczona będzie na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnym Zbyszko (nawierzchnia: kostka i trawa). Na mecie wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale oraz słodki poczęstunek. 
Program zawodów:
Program zawodów oraz regulamin dostępny jest na stronie  www.biegkonstytucji.org 
Parkingi:
Parkingi znajdować się będą na terenie Centrum Sportowo – Rekreacyjnym Zbyszko. Prosimy o parkowanie zgodnie ze wskazaniami obsługi parkingów. Jednocześnie przypominamy, że wszystkich uczestników 9. Biegu Konstytucji wybierających się na zawody samochodem obowiązują przepisy ruchu drogowego!
Atrakcje:
Podczas imprezy nie zabraknie tradycyjnych pokazów jeździeckich, które w tym roku odbędą się w dwóch turach. Na wszystkich uczestników pikniku czekać będzie pyszny grill oraz wiele dodatkowych atrakcji, które przygotowuje Centrum Sportowo - Rekreacyjne Zbyszko m.in. oprowadzanki na kucykach dla dzieci, dmuchańce.
 
Do zobaczenia na starcie
zespół organizacyjny
Biegu Konstytucji 3 Maja

Trasa biegu

Pętla 10,5 km

Partnerzy:

Patronat honorowy:

Partnerzy medialni:

Organizatorzy:

E-mail

zawody@badzaktywny.org

Mapa dojazdu