Do startu zostało:
Dzięki! Do zobaczenia za rok!

Aktualności

Restauracja Rancho wspiera zawodników!

Dodano: 26.04.2019

Restauracja Rancho to połączenie pasji do gotowania i doskonałego smaku oraz wyjątkowej scenerii naszego ośrodka. Przez duże okna Goście obserwują życie stadniny, odbywające się na parkurze treningi skoków i powożenia. Wysmakowane wnętrze, dyskretnie oświetlone z wielkimi żyrandolami latem lub światłem kominka zimą dodaje Restauracji Rancho kameralnego charakteru.
 
Naszą misją jest zadowolenie naszych Gości. Przywiązujemy wagę do doznań smakowych i wizualnych. Oddajemy do Państwa dyspozycji kartę dań skomponowaną przez najlepszych Szefów Kuchni, którzy doskonale wiedzą jak podążać za aktualnymi trendami, nie zapominając przy tym o tradycji i bliskości tajemniczego i dzikiego Lasu Wiączyńskiego.
 
W fenomenalny sposób łączą to, co tradycyjne z tym, co nowoczesne. Dania z grilla, kremy, sałatki, świeże ryby i przepyszne desery sprawią, że spotkanie w gronie rodziny, biznesowy lunch, czy wypad ze znajomymi nabiorą zupełnie nowego smaku. Posiadamy bezpłatny, monitorowany parking mogący pomieścić 60 samochodów. Podczas 9. Biegu i Marszu Konstytucji 3 Maja uczestnicy będą mogli spróbować dań z grilla przygotowanych przez kucharzy restauracji, a najszybsi uczestnicy otrzymają zaproszenia na obiad do restauracji Rancho! 
 
Zapoznaj się z ofertą Restauracji Rancho!

Trasa biegu

Pętla 10,5 km

Partnerzy:

Patronat honorowy:

Partnerzy medialni:

Organizatorzy:

E-mail

zawody@badzaktywny.org

Mapa dojazdu